jump to navigation

Kodulehe (taas)sünd 06.10.2006

Posted by mr.Costello in Isiklik.
trackback

Otsustasin endale üle pika aja taas kodulehe teha. Jah, just nimelt kodulehe, mitte blogi, sest ma ei pea suurt blogidest. Tõsi, mõningaid blogisid loen regulaarselt – näiteks Materialist on 100% väärt asi ja Isemõtleja mõtteid jagan minagi. Enamaltjaolt on aga blogid võõraste inimeste võõra elu kirjeldused, millega mul mingit pistmist pole.

Et aga elu on peale 1996. aastat, mil viimati kodulehekülge omasin, kõvasti edasi läinud, siis on saatuse iroonia tahtel lihtsaim ja odavaim viis teha oma veeb blogikeskkonda. 😉

Impulsiks lehe tegemiseks oli see, et oma vanu asju sorteerides sattusin 1960-70. aastate “Horisontidest” tehtud ulmejuttude koopiate peale. Leidsin, et neid paberkujul säilitada on totter, raamatutes aga nad ilmunud pole, seega kahju ka ära visata. Dilemma lahenduseks oli otsus need digitaliseerida. Kuna arvan, et kunst kuulub rahvale, siis sai mõttest tegu ning mr.Costello kodulehekülg sündis taas.

Tõenäoliselt ei hakka ma siia iga jumala päev midagi uut üles riputama, niisiis on see ikkagi peamiselt koduleht (rõhk jääva väärtusega staatilisel materjalil) aga samas on blogi interfeiss hea viis uutest asjadest teada anda. Nii sellest, kui staatilistele veebilehtedele midagi uut riputan kui ka muust. Näiteks kui loen läbi mõne huvitava ulmeka, siis kirjutan sellest kindlasti arvustuse Ulmekirjadnuse BAAS-i kuid miks mitte pikemalt ka siin arutleda? Sama lugu geopeitusega – leian või peidan ise aarde, kirjutan ametlikule leheküljele sissekande aga siin muljetan pikemalt. Võimalik, et lisaks tuleb veel juttu robotitest (Lego Mindstorms), mängudest (nii arvuti-, kui ka lauamängudest) ja muust, millel avaldamisväärtuse leian olevat. Eks elu näitab.

Head lugemist!

Advertisements

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: