jump to navigation

Interactivities Ink “IGOR: The Mad Scientist’s Lament” 21.09.2007

Posted by mr.Costello in Mängud.
trackback

Nagu pea aasta aega tagasi seda kodulehte püsti pannes lubasin, teen otsa lahti lauamängudest kirjutamisega. Teen seda (nagu ka kõike muud käesoleva lehega seotut 🙂 ) missioonitundest, sest tunnen, et eestikeelses keskkonnas on hädasti vaja infokandjat, mis tutvustaks inimestele normaalseid lauamänge ning purustaks arvamuse, et lauamängude sihtgrupiks on vaid alla 12-aastased tattninad (vabandan kõigi toredate ja asjalike laste ees: ma mõtlen seda ülekantud tähenduses!) ning mõiste “lauamäng” sünonüümiks on “Tsirkus” või “Reis ümber maailma”. 👿 Sest ei ole nii! Vaadake kasvõi lauamängurite lemmiksaidist BoardGameGeek, et lauamänge on maailmas tuhandeid ning parimad neist on mõeldud mängimiseks inimestele, kel vanust 12-aastast ülespoole.

Peamiseks tõukeks, miks alustan lauamängudest kirjutamisega just nimelt praegu, sai see, et sellel suvel leidsin leidsin tänu Higginsi blogi vahendusel organiseeritud lauamängulaagile endale suure hulga toredaid noori tuttavaid, kes lauamänge armastavad. Nüüd on, kellega koos pimedatel sügisõhtutel õlut juues ja lauamänge mängides aega veeta! 🙂 Teisipäeval käisingi taas Ovel külas, kus mängisin kahte vinget lauamängu ning ostsin ühe, veel vingema, endale päriseks. Ning loodan ka, et mu vanad sõbrad, kellega koos on Riski mängitud, saavad naiste-laste kõrvalt aega, et mulle külla tulla ja mu uusi mänguasju vaadata. 😛 Helistage!

Et jutt mölaks ei läheks (pealkirjast kirjutasin niikuinii juba mööda 😆 ), siis asja juurde. Saagu selleks eestikeelseks lauamängude alaseks infokandjaks minu kodulehe siiani vaid arvutimängudele arvustustele pühendatud osa — MänGuru. Otsa teen lahti tutvustades Interactivities Inki 2004 aastal publitseeritud lauamängu. 

Edasi loe juba MänGurust: IGOR: The Mad Scientist’s Lament

Advertisements

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: