jump to navigation

Tasuta Arvutimaailma tellimus 50 kiiremale 08.10.2007

Posted by mr.Costello in Isiklik.
trackback

Arvutimaailm on Eesti vanim tehnoloogiaajakiri, mis ilmub 1993. aastast. Tänapäeval on Arvutimaailma eesmärk lisaks uute tehnoloogiate tutvustamisele ka Eesti IT-äri laiem kajastamine.

Viimase Emori uuringu andmeil on Arvutimaailmal 27 000 lugejat, valdavalt vanuses 15–39 aastat. Samuti näitab statistika, et ajakirjal on 6000 naislugejat. Enam kui pooled lugejatest tituleerib uuring “valgekraedeks”, ⅔ on püsilugejad. Arvutimaailm on tellitud umbes tuhandesse ettevõttesse. Geograafiliselt jaotub lugejaskond üle Eesti suhteliselt ühtlaselt, jäädes keskmisest madalamaks Virumaal ning olles pisut üle keskmise Tartus ja Lõuna-Eestis (jutt ajakirja enda keskmisest).

Möödunud aasta jooksul on Arvutimaailm käsitlenud muu hulgas järgmisi teemasid: “Kas eelistada kodumaist või brändiarvutit?”, “Turvalisuse inimelement”, “MarkIT tungib Euroopasse”, “Omamise vaev või rendiõnn?”, “Veebiteenused reeglite ikkes”, “Mõra digiallkirjas”, “Julge visioon viis Osta.ee kasumisse”, “Vabavara ei anna säästu kergelt”. Lisaks kõvaketaste, pihuarvutite, skannerite, printerite, LCD-ekraanide, GPS-ide valmisveebide ja palju muu võrdlustestid või uute toodete üksiktestid. Sõna on saanud suur osa Eesti IT-äri ja -elu võtmeisikuid.

Arvutimaailma toimetuse blogi asub aadressil: http://arvutimaailm.blogspot.com/

50 kiiremat veebipäeviku pidajat, kes kordavad seda postitust täies mahus enda blogis (pealkiri + Arvutimaailma tutvustus + kampaania kirjeldus), saavad Arvutimaailma tellimuse pooleks aastaks tasuta.

Selleks tuleb saata aadressile am@am.ee:
1. oma postituse link;
2. ees- ja perekonnanimi;
3. täpne tellimisaadress;
4. kontakttelefon.
Ühtlasi nõustud tasuta poolaastatellimusele kandideerides sellega, et Arvutimaailm saadab hiljem e-kirjaga teate, kas jõudsid 50 kiirema hulka, ning poole aasta pärast meeldetuletuse, et soovi korral tellimust pikendada.

Advertisements

Kommentaarid»

1. mr.Costello - 08.10.2007

Vabandan oma püsilugejate ees selle postituse eest, mis ei haaku absoluutselt minu blogi tavapärase stiiliga. Vabandavad asjaolud on:

1. Mulle meeldib tellida ajakirja või ajalehte kui ma selle eest maksma ei pea. Muul juhul eelistan loodust säästa ning vastavat väljaannet Internetist lugeda. Ja loomulikult teen ka tasuta tellimuse vaid siis, kui ma tellitavat väljaannet tõesti loen.
2. Arvutimaailm on enam-vähem loetav ajakiri, mis kirjutab igasugu tehnikavidinatest ja mingil ajal kirjutas (võib-olla kirjutab veel praegugi) ka arvutimängudest. Seega on reklaam minu blogis isegi mõneti teemakohane.
3. Kui ma ennast kokku võtan ja viitsin natuke oma Mio DigiWalkeri tutvustust ringi kirjutada, siis ilmub see mingil ajal Arvutimaailma Labori rubriigis. 🙂

2. mr.Costello - 12.10.2007

Väga lahe, saingi e-mailile kinnituse, et jõudsin 50 kiirema hulka! 🙂 Loodetavasti inspireerib siis Arvutimaailm mind ka mõnd tehnikavidinat ostma ja omapoolset hinnangut kirjutama vms.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: