jump to navigation

Nimekaimud leitud 20.01.2008

Posted by mr.Costello in Geopeitus.
trackback

Järva-Peetri kirik Peetri alevikus Järvamaal

Täna lõpetasime eile alustatud Nimekaimude aarde teise poole otsimise. Nagu eile kirjutasin, on jälle tegemist sellise geopeituse aardega, kus aardekarp nänni ja logiraamatuga puudub, tuleb vaid leida teatavatele tingimustele vastavad geograafilised punktid ning seal ära käia.

Nimekaimude aarde idee on leida Eestist vähemalt kaks ühenimelist küla, alevikku või linna ning tutvustada nende vaatamisväärsusi. Meie käisime eile Peetri alevikus Järvamaal ja täna Peetri külas Harjumaal. Esimeses polnud mingeid probleeme vaatamisväärsuste leidmisega — suur kirik laiutas keset küla. Aga Tallinna külje all olev Peetri on vaid üks suur elamurajoon. 😦 Lõpuks tegime pilti “Vana Veski” restorani ees. Sööma ei läinud, ehk mõni teine kord.

“Vana Veski” restoran Peetri külas HarjumaalVahelduse mõttes on päris tore selliseid aardeid otsida, mis nõuavad tavalisest avarama pilguga ringi vaatamist, mitte nina GPS-is konkreetses punktis aardekarbi otsimist. Aga üldiselt eelistan siiski seda viimast, sest õige geopeitus on ikka selline, kus näpud natuke mustaks saavad. 😉 Pealegi on mul nüüd kümnekonnast Eestis asuvast tagurpidi aardest enamus leitud. 😆

Advertisements

Kommentaarid»

1. kaja - 22.01.2008

hei, vahtasin blogi nime ja aadressi, uus on: http://www.karuema.blogspot.com, oled teretulnud


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: