jump to navigation

Geograafi leitud 13.02.2008

Posted by mr.Costello in Geopeitus.
trackback

Geolutikas Lehelind Geograafi aarde lähedal

Otepäält töiselt ürituselt koju tagasi sõites otsustasin noppida mõned tee peale jäävad aarded. Või kui päris tõtt rääkida, siis kõigepealt sõitsin isegi veidi vastassuunas, et esimesena otsida Pühajärve äärde peidetud Geograafi aaret.

Autoga oleks päris lähedale saanud, kuid kuna ilm oli ilus, siis parkisin auto Murrumetsa matkaraja infotahvli juurde ning jalutasin punkti, kus GPS arvas, et aardeni on 0 meetrit.

Nullpunktis eriti midagi polnud. Või õigemini oli — tüüpilised peidukad: kännud ja puud. Vaatasin paarikümne meetri raadiuses kõik potentsiaalsed kohad läbi, kuid ei midagi. 😦 Seejärel lugesin aardekirjeldust ja sain teada vihje: kännu peal. Konkreetsem, vähemalt ei pea juurealuseid kaevama, rõõmustasin ja otsisin edasi. Aga ei midagi, kõik kännud ümber nullpunkti olid pealt ilusad ja siledad ning ei saanud kuidagi aaret peita. 😕

Mõtlesin just, et loen ka kõik logid läbi, et rohkem vihjeid saada, kui silmasin musta kilekotti. Huvitav, miks ma seda küll varem ei märganud? 😉 Geniaalselt peidetud aare! 🙂 Isegi nii geniaalselt, et mul oli peale leidmist tükk aega tegu selle peidukast väljameelitamisega. Mõtlesin isegi, et kas tõesti pean lahkuma ning veebilogisse kirjutama, et nägin küll, aga kätte ei saanud?! Sest leidmisena lähevad kirja ikkagi ainult need aardeleiud, mida tõendab sissekanne logiraamatus.

Kõik läks siiski hästi — ära tõin! 😀 Ja peamiselt aitas mind selle juures mõistus, mitte jõud. Kuigi ka jõuga saab selle aarde kätte ja paradoksaalsel kombel mõjub jõuline lähenemine selle aardekarbi tervisele ilmselt paremini kui vaimsed pingutused. :mrgreen:

Minust jäi aardekonteiner siiski terveks ning sai pesaks ühele geolutikale (mis see täpsemalt on, kirjutan kunagi hiljem), mille juba kaks aastat tagasi valmistasin, kuid mis on siiani jäänud aardesse panemata. Küll mitte sel põhjusel, et Lehelind on aarete suhtes üsna valiv 😛 , vaid pigem sellepärast, et ma ei olnud leidnud normaalset viisi tema ID-kaardi kiletamiseks. Nüüd oli see aga tehtud ning esimene ettejuhtuv aare sobis nagu rusikas silmaauku. 🙂

Advertisements

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: