jump to navigation

Casement cache leitud 16.03.2008

Posted by mr.Costello in Geopeitus.
trackback

Poosetan Seimi ukse ees

Peale ebaedu Riia toomkiriku aarde juures hakkasime liikuma suunas, kuhu jätsime auto — Läti Seimi poole. Teada oli, et seal lähedal on ka üks aare ning otsustasime selle ära noppida.

Teel nägime palju huvitavat, näiteks marlimaskides Aasia turiste ning ilma maskideta kuid see-eest laigulistes maskeerimisülikondades Seimi turvamehi, kes meie tegevuse vastu vähimatki huvi üles ei näidanud. Samas olid nad samal päeval taanlased minema ajanud. Ju me siis nägime rohkem “omad” välja. 😛

Aga meie otsisime aaret, mille kohta oli teada vaid nii palju, et see asub Seimi vastas oleva Jekaba (püha Jakobi) katedraali tagumises küljes, maast 1,5 meetri kõrgusel. Oleks ma teadnud, et casement tähendab muu hulgas ka akent, siis oleks aarde leidmine kiiremini käinud.

Kuid ega meilgi üleliia kaua aega ei kulunud. Tuustisime alustuseks läbi koordinaatide nullpunktis oleva hõbekuuse (me ei olnud esimesed! 🙂 ), kuid seejärel suundus Sirje aknani ning tõi aarde ära. Kuna tegemist oli mikroaardega, siis nänni ei vahetanud ning piirdusime vaid logimisega. Lahe aare Riia kesklinnaga tutvumiseks!

Advertisements

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: