jump to navigation

Casement cache leitud 16.03.2008

Posted by mr.Costello in Geopeitus.
trackback

Poosetan Seimi ukse ees

Peale ebaedu Riia toomkiriku aarde juures hakkasime liikuma suunas, kuhu jätsime auto — Läti Seimi poole. Teada oli, et seal lähedal on ka üks aare ning otsustasime selle ära noppida.

Teel nägime palju huvitavat, näiteks marlimaskides Aasia turiste ning ilma maskideta kuid see-eest laigulistes maskeerimisülikondades Seimi turvamehi, kes meie tegevuse vastu vähimatki huvi üles ei näidanud. Samas olid nad samal päeval taanlased minema ajanud. Ju me siis nägime rohkem “omad” välja. 😛

Aga meie otsisime aaret, mille kohta oli teada vaid nii palju, et see asub Seimi vastas oleva Jekaba (püha Jakobi) katedraali tagumises küljes, maast 1,5 meetri kõrgusel. Oleks ma teadnud, et casement tähendab muu hulgas ka akent, siis oleks aarde leidmine kiiremini käinud.

Kuid ega meilgi üleliia kaua aega ei kulunud. Tuustisime alustuseks läbi koordinaatide nullpunktis oleva hõbekuuse (me ei olnud esimesed! 🙂 ), kuid seejärel suundus Sirje aknani ning tõi aarde ära. Kuna tegemist oli mikroaardega, siis nänni ei vahetanud ning piirdusime vaid logimisega. Lahe aare Riia kesklinnaga tutvumiseks!

Advertisements

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: