jump to navigation

Suureliiva leitud 24.04.2008

Posted by mr.Costello in Geopeitus.
trackback

Rannamännik

Üks koht, mida ma kindlalt Lahemaal külastada soovitan, on Vainupea. Pruunid sildid näitavad seal peamise vaatamisväärsusena kabelit, kuid mina arvan, et rand on kenam.

Suureliiva aare ongi peidetud samanimelisse randa. Aardekirjeldus geopeituse lehel ei valeta, kui võrdleb seda parimate kuurortite supelrandadega.

Kuna olin seal nüüd juba teist korda, sest esimesel korral jäi aare leidmata, siis tee oli tuttav. Nautisin päikeselist õhtupoolikut ja inimtühja metsaalust. Siiski leidsin ühed väga huvitavad inimtegevuse jäljed — ühe puu küljes oli silt koordinaatidega. 😮 Kirjutasin need üles ja otsustasin peale aarde otsimist huvi pärast vaatama minna, et mis seal siis olema peaks.

Kuigi peitja oli mulle peale talvist mitteleidmist aarde peiduka kohta väikese vihje andnud, ei käinud aardeotsimine sugugi mitte nii libedalt nagu oleks võinud arvata. Oma viis minutit kompisin jälle võimalikke kohti läbi, enne kui ülikavalale peidukale peale sattusin. Teisest küljest jälle imestasin, kuidas ma seda ikkagi juba eelmisel korral ei näinud… 🙄

Nänn vahetatud, võtsin suuna salapärastele koordinaatidele. Oletasin, et tõenäoliselt on seal metsas mingit seikluslikku orienteerumist mängitud ja vaevalt seal enam midagi leida on. Aga väike lootus oli siiski südames — et ehk leian pudeli šampust või resti õlut, neid tavalisi auhindu, mida firmaüritustel sellistelt mängudelt saada võib. 😛 Aga ei old seal miskit. 😦 Ju siis olid otsijad ikka hoolikad.

Advertisements

Kommentaarid»

No comments yet — be the first.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: