jump to navigation

Heinaküüni leitud 25.04.2008

Posted by mr.Costello in Geopeitus.
trackback

Katus on pea kohal

Teine koolituspäev Sagadi mõisas sai otsa. Asutasin end koduteele kuid ei suutnud kiusatusele vastu panna ning läksin veel üht geopeituse aaret otsima.

Heinaküüni aare tutvutab otsijale… mmm… heinaküüni? 🙄 Jah. Võib tunduda mõttetu ja tühine? Jah. Aga üldiselt see nii pole ja geopeituse aarded juhatavad otsijad tavaliseslt väga ilusatesse paikadesse, kohtadesse, kuhu muidu kunagi ei satuks.

Sõitsin autoga läbi kevadiselt kauni metsa, astusin sadakond meetrit mäest alla ja ahhetasin — vulisev vesi, puhkevad pungad, õitsvad lilled ja maaliline onn. Vägev! 😎 Enne aarde otsimist lihtsalt käisingi ringi ja nautisin. Kui tahan tulevikus millalgi rahus omaette olla, siis lähen sinna kala püüdma. Kuigi ma ei tea, kas Loobu jões kala on… Aga see polegi tähtis. 🙂

Aardepurgi otsimine läks küllaltki lihtsalt, sest kaasgeopeitur Pioneer oli selle looduse säästmise huvides niimoodi peitnud, et enam kaevama ei pea. Kiitus! Säästkem tõesti selliseid kauneid kohti! 🙂

Advertisements

Kommentaarid»

1. Märt - 27.04.2008

Loobu jões on kala. Lausa väärt kala on. Nimelt on loobu jõgi üks väheseid põhjaranniku jõgesid, kuhu end kudema ajab forell. Terava silmaga kalavaatlejad võivad teda näha isegi Joaveski kandis kärestikel lainetes mängimas, ikka et ülesvoolu saaks ja parima kudemiskoha leiaks. Kui legaalne tema püük aga on, ei oska kommenteerida. See tasuks enne ründeretke enadal selgeks teha.


Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: