jump to navigation

Gareth D. Jones “Numbreid lugedes” 09.04.2009

Posted by mr.Costello in Ulme.
Tags:
trackback

Gareth D. Jones

Ulmeguru andis teada, et ilmus uus “Algernon”. Viskasin pilgu peale ja avastasin kaks tõlkelugu. Piisavalt lühikesed, et töö juures läbi lugeda. Esimene jutt ei tundunud silmadega üle lastes science fiction olevat, sestap valisin teise, sest pilk jäi pidama sõnadele “süstik” ja “kosmoselinn”.

Mahavisatud aeg! 😡 Gareth D. Jonesi ulmejutt “Numbreid lugedes” (originaalis Travel by Numbers) on täiesti arusaamatu lugu! 😕 Sisu on selline, et miski tegelane, kes suudab tajuda kaaskodanike tundeid ja mõtteid, astub kosmoselinnas süstikult maha, jalutab “räpaseid” kaaskodanikke vältides ja samme loendades läbi koridoride ning jõuab lõpuks õnnelikult oma korterisse. Viskab siruli ja naudib õiglase und.

Et siis mida?! 🙄 Võimalik, et lool on mingi eriti deep point, sest lugu ilmus eelmise aasta “Nature”’is. Aga tunnistan ausalt, mina selle loo iva küll ei adunud. BAAS-i hindeks “üks” ja kaasa selline emotsioon, et kardan nüüd natuke aega “Algernoni” lugeda. Päriselt. 😥

Advertisements

Kommentaarid»

1. Oudekki - 09.04.2009

Kusjuures see kuidas ta kaaskodanikke tajus, tundus mulle küllalt reaalse taju moodi… Sellest saaks väikese horroretüüdi kinolinale, aga jutuna ei ole jah … tähendab, jutuna on jah mõttetu.


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: